بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
خانه » مشـــاوره حقوقی دعـــاوی کیفری | حقوقی » مشاوره حقوقی دعاوی خانوادگی » مشاوره حقوقی حضانت » مشاوره حقوقی حضانت فرزند دختر تا چند سالگی با مادر اوست ؟
مشاوره حقوقی حضانت فرزند دختر تا چند سالگی با مادر اوست ؟

مشاوره حقوقی حضانت فرزند دختر تا چند سالگی با مادر اوست ؟

مشاوره حقوقی حضانت فرزند دختر تا چند سالگی با مادر اوست ؟

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی : سلام فرزند من دختره دوساله شه در صورت طلاق اگر  ازدواج کنم حضانت فرزندم تا چند سالگی با منه که مادرشم؟

پاسخ مشاوره حقوقی

عنایت داشته باشید طبق ماده ۱۱۶۹ قانون مدنی برای حضانت و نگهداری طفلی که ابوین او جدا از یکدیگر زندگی می کنند، مادر تا سن هفت سالگی اولویت دارد و پس از آن با پدر است و در صورت ازدواج مجدد مادر حق حضانت او ساقط می شود.موید باشید.

مشاوره حقوقی حضانت فرزند دختر تا چند سالگی با مادر اوست ؟
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز