هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
خانه » اخبار سلام وکیل » سلام وکیل شروع به کار کرد
سلام وکیل شروع به کار کرد

سلام وکیل شروع به کار کرد

سایت سلام وکیل در زمینه های مختلفی از جمله مشاوره حقوقی ،مشاور حقوقی آنلاین و تلفنی ،مشاور حقوقی رایگان و مشاور طلاق و… فعالیت خود را آغاز کزد.امیدواریم بتوانیم در این زمینه ها مشاور حقوقی مناسبی برای شما کاربران محترم باشیم.به زودی سایت با قدرت بسیار بیشتری آغاز به کار خواهد کرد که امیدوار است سلام وکیل بتواند قوی ترین سایت در این زمینه ها باشد.

مشاوره حقوقی با سلام وکیل

مشاوره حقوقی با سلام وکیل

 

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. با سلام-برادرم بمدت چهار سال بدون پرداخت اجاره بها و داشتن اجاره نامه در آپارتمانی که سند مالکیت آن بنام من است زندگی می کرده. یکسال قبل ازدواج کرده و به منزل همسرش نقل مکان کرده. اکنون در آپارتمان و انباری آن، مقداری از وسایل کاری ایشان وجود دارد. کلید انباری دست ایشان است ولی کلید آپارتمان را در اختیار دارم.چندی قبل مبلغ بیست میلیون به ایشان دادم تا محلی را جهت وسایلش اجاره کند اما ایشان پس از وصول پول امتناع می کند. با وجودی که بارها از ایشان درخواست نمودم که انباری و وسایل کاریش را تخلیه نماید تا آپارتمان را بفروشم ایشان با جارجنجال و از صحنه سازی مانع تخلیه آپارتمان می گردد.شدیدا به پول آپارتمان جهت معالجه پدر بیمارم نیاز دارم.
    سوال من این است:
    ۱)اکنون وسایل برادرم را به چه کسی تحویل دهم؟لازم به ذکر است که ایشان به حرف هیچکس گوش نمی دهد و یکماه است که مرا سرگردان دارد.
    ۲) اگر وسایل کاری برادرم را بیرون بریزم مشکل قانونی متوجه من هست؟
    ۳) راهکار قانونی پیشنهادی شما جهت نتیجه گرفتن سریع چیست؟آیا این موضوع مربوط به ” خلع ید” می شود و یا تصرف عدوانی”؟

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز